0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
הנשמה מסכת ריסוס, נגרות, ריתוך, אבק, כללי בטיחות עם עין ברור משקפי מגן, 10 החלפת מסננים, חצי פנים עם כיסוי בטיחות משקפיים.

הנשמה מסכת ריסוס, נגרות, ריתוך, אבק, כללי בטיחות עם עין ברור משקפי מגן, 10 החלפת מסננים, חצי פנים עם כיסוי בטיחות משקפיים.

ILS 110.85
טובה זמינה

כמות

【REUSEABLE הנשמה מסכת להגדיר】כל המטרה של הצייר מסכת חצי פנים הכיסוי, ברור בטיחות משקפיים, והחלפת כותנה סינון אוויר מסנני חבילה זו מגיעה עם כל מה שאתה צריך לעבוד בצורה בטוחה יותר סביב אבק וחלקיקי אירוסול. 【אישי ומקצועי ברמה להשתמש】הציור הזה הנשמה במסכה יכול לשמש גם עבור אחרים נפוצים DIY עבודות באתר בנייה פרויקטים כגון נגרות, בנייה, ריתוך, ריסוס, ניקוי עם כימיקלים, שיוף ועוד.מגן מפני אורגני גז וקיטור, benzenn, כלור, כהלים, אנילין, carbon disulfide, אצטון, כלורופורם, מתיל ברומיד, כלוריד. 【מהימן אמריקאי המוכר】מגובה על ידי שירות ותמיכה כאן בארה " ב אנחנו כאן ב יקירה מתמקדים במתן ללא תחרות מוצרים איכותיים וקשובים טיפול בלקוחות שלא תמצאו בשום מקום אחר נכון סיפוק. 【נוח מתכוונן מתאים】את משקפי הבטיחות ואת ספריי צבע המסכה יכול גם להיות במהירות מותאם כדי להתאים את הגודל של הראש שלך כדי ליצור חברה, אטום סביב העיניים, האף והפה בזמן המאפשר זרימת אוויר תקינה. 【החלפת כותנה מסנני אוויר】כל בטיחות המסכה מגיע גם עם 10 ניתן להחליף מסנני אוויר זה להחליק לתוך החלק הפנימי של הצייר של הנשמה במסכה, כדי ללכוד אבק, לכלוך, נוזלים, ואני בסדר תרסיסים או זיהומים באוויר כדי להגן טוב יותר על הלובש.משתמש P-A-1 מחסניות.נוסף על החלפת מסננים זמינים https : //www./dp/B08 P2 RYYMQ.Half פנים הכיסוי של הצייר המסכה.ברור לשימוש חוזר משקפי בטיחות. 8 להחלפה מסנני אוויר.נוח מתכוונן מתאים.שיפור יעילות זרימת האוויר.מסננים החוצה תרסיסים וחלקיקים.אישי ומקצועי להשתמש.הישאר מוגן יותר לעבוד סביב צבע, כימיקלים, אבק באוויר עם לשימוש חוזר סינון אוויר המסכה.כאשר אתה משתמש בתרסיס צבע, גבס שיוף, ניסור או חיתוך עץ, שחיקה, מתכות או עובד באתר העבודה, חשוב לשמור משאיפת אבק, אירוסולים באוויר.זו הסיבה שיצרנו את יקירה לשימוש חוזר של הצייר מסכת ברורה משקפי בטיחות והחלפה מסנני אוויר.זה רב תכליתי המסכה הוא אידיאלי עבור ידיים על DIYers ועל העבודה אנשי מקצוע אשר עובדים במקומות צרים או עם העלולים להיות מסוכנים וחומרים רוצה להישאר קצת יותר בטוחים בתהליך.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה