0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
sport2people מתקפל, בקבוק מים עשוי כיתה רפואי סיליקון. רעיל. בטוח לשימוש. ידידותי לסביבה. 1 ליטר. אלטרנטיבה מצוינת בקבוקי פלסטיק. BPA Free. מתקפל, דליפת הוכחה. (כתום)

sport2people מתקפל, בקבוק מים עשוי כיתה רפואי סיליקון. רעיל. בטוח לשימוש. ידידותי לסביבה. 1 ליטר. אלטרנטיבה מצוינת בקבוקי

ILS 32.85
טובה זמינה

כמות

אין יותר דאגות עם רעלים מזיקים לתוך שטיפת נוזלים שלנו ידידותי לסביבה הבקבוק.חובה לשימוש חוזר הבקבוק הבטוח שלך הידרציה. 100% BPA free חומר הבטחת לשתייה.אפס פלסטיק טעם או ריח.חומר טבעי ריח.מכיל גם קר וגם חם נוזלים מ -40c דרך 120 C.פה רחב ולכן קל לניקוי.בקלות מפרקת אז אתה יכול לשטוף את כל החלקים של זה.מדיח כלים בטוחים.לא מקבלים מעופשים.תוך טיפוח הבריאות שלך, אתה יכול גם להציל את האוקיינוסים, כאשר לשתות Sport2 People לשימוש חוזר בקבוק!כל שנה אנחנו צורכים יותר מ-500 מיליארד בקבוקים, למעלה מ-300 מיליארד דולר לפני עשור.לצמצם שימוש יחיד בקבוקי פלסטיק ולהשתמש Sport2 People בקבוק מים העשויה 100% בטוח הרפואי ומחזור חומרים.עכשיו אתה יכול בקלות לעזור להציל את כדור הארץ ואת הצמאון לא משנה היכן אתה נמצא.מחזיק עד 1 ליטר של נוזל.מתקפל t תמיכה מיקרוביולוגית צמיחה, דוחה מים.עמיד אור אולטרה-סגול.פלסטיק יש השפעות מזיקות, היום אנו רואים את הצבעים האמיתיים שלה, כמו גם רעים על פני כדור הארץ, רע לבריאות שלנו (BPA, BPS - bisphenol תחליף זה הוא האמין להיות יותר רעילים מאשר BPA, פתלטים, microplastics).סיליקון זה עמיד יותר האוקיינוס ידידותי מאשר פלסטיק.סיליקון הוא ללא כל תופעות לוואי רעילים; זה מעשה ידי אדם פולימר שנוצר מתוך סיליקון, חמצן ויסודות אחרים, בדרך כלל פחמן ומימן.שלא כמו פלסטיק, סיליקון בעל עמידות גבוהה בפני טמפרטורה נמוכה, תגובתיות עם כימיקלים, אינו תומך מיקרוביולוגית צמיחה, דוחה מים, עמיד אור אולטרה-סגול, קל לניקוי.עשוי סיליקון, מאוד פונקציונלי לשימוש חוזר בחומר.זה יכול ללכת מהתנור כדי המקרר כדי המקפיא בלי בעיות.מיקרוגל, מדיח כלים בטוח!.לצבוט ולסובב משטח שטוח על הפריט.אם לבן מראה דרך, המוצר מכיל את המילוי.טהור סיליקון לא משנה צבע בעת מעוות.כל דקה מיליון בקבוקי פלסטיק הם קנו מסביב world.By בשנה הבאה המספר הזה יקפוץ עוד 21%.הבעיה היא פלסטיים דורשים עד 700 שנים כדי להמיס!.זה כבר למצוא את דרכו לתוך אנושי שרשרת המזון.לחות היא באמת חשוב Sport2 People מתקפל, בקבוק מים הוא בטוח יותר, ידידותי יותר בחירה עבור כוכב הלכת שלנו.סיליקון הוא מאוד durable Without כל רעילים צד effects Highly עמיד בפני temperature Doesnt תמיכה מיקרוביולוגית צמיחה, דוחה water Resistant אור UV.סיליקון הוא חומר המשמש לעיצוב Sport2 People מתקפל, בקבוק מים.ב-1979 המזון והתרופות קבע כי חומר גלם שנכנס סיליקון מוצרים היה בטוח באיכות מזון יישומים : "גומי סיליקון אינו מגיב עם מזון או משקאות, orproduce כל מסוכנים אדים".

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה