0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
סיבים תיקון הכבלים, ניו יורק כבלים 10G Gigabit כבל סיב אופטי עם OM1 SC, SC, Multimode דופלקס הכבל, OM1 62.5/125 סיבים אופטיים תיקון כבל סדרה (כתום) (15 מטר, OM1 SC SC)

סיבים תיקון הכבלים, ניו יורק כבלים 10G Gigabit כבל סיב אופטי עם OM1 SC, SC, Multimode דופלקס הכבל, OM1 62.5/125 סיבים

ILS 14.98
טובה זמינה

כמות

רוחב פס : 160-200/500 MHz.זה יכול לשמש במרכזי נתונים, בתי ספר, בתי חולים, מרכזים קהילתיים, עבור כל יישומי רשת הביקוש עד 10 Gigabit Ethernet מהירויות.זה PVC לא רגיל חומר. 1 G Ethernet מרחק : 550m ב 1300nm.סיבים אופטיים לאינטרנט בכבלים עם מקסימום שידור באורך של עד 33 מטרים עבור 10 Gb ethernet, את כל רשתות דרישות מכוסים.ק " מ @850/1300nm.סיבים מצב : OM1 62.המלון מציע פעמיים הנמל צפיפות של המקובל הקדוש מחברים כדי לספק את הצורך גבוה יותר הנמל צפיפות טלקום ארונות, ציוד חדרי ואזורי עבודה.5 אממ וזה נהדר עבור העברת נתונים של נפח גבוה. ג ' י בסגנון הבריח קליפ עיצוב נותן כל חיבור עמידות רבה מתנגדים עסקה, מושך, זנים לוואי במהלך כבלים התקנות ותחזוקה.זה תואם עם סיבים אופטיים מודם.גל : 850/1300nm.עם מוקף אופטיים סיבים הליבה, המלון מציע נמוך הנחתה לשיפור שלמות האות.אובדן הכנסה : ≤0.סיבים לספור : דופלקס.עם חיזוק כבל מיקוד, 10 Gb ethernet עד 1300nm, פילינג קל, נוח SC/SC סיומות, אנחנו אמין סיבים תיקון הכבלים הספק אנו מציעים 1 שנה אחריות חינם ו תמיכה טכנית לכל החיים עם 30 ימים קל מחזירה.כל Lc-כדי-Lc סיבים תיקון הכבלים 100% נבדק עבור ביצועים מיטביים.סיבים תיקון הכבלים LC למחבר של אר.הכבל קוטר : 2.הליבה בקוטר של OM1 תיקון סיבים כבל ה-ethernet הוא 62.טמפרטורת הפעלה : -20°C~+70°C.5/125 דופלקס multimode סיבים, חסין בפני הפרעות חשמליות.סוג מחבר : LC LC.כבל סיב Multimode SC SC OM1 יש מהירות ההעברה ועד 1 GBPS עד 10 GBPS עם איכות הדפסה דו גדילי.אורך עד 49 מטר או 15 מטר, יש לו מינימום רדיוס כיפוף של 15nm.סיבים תיקון הכבלים כבל מגשר OM1 זה בנויות אחרון.בנוסף, קל לעסוק לנתק מגע עם "שקע טלפון בסגנון" מנגנון השחרור.סיבים כיתה : ג ' י.סיב אופטי כבל ה-Ethernet OM1 62. 10 G Ethernet מרחק מקסימלי : 33 Meters ב-850nm.על 10 Gb ethernet, זה 33 Meters ב-850 כדי 1300nm.5 מיקרון גורם זיהוי של הז' קט תג טבעות דופלקס קליפ נוח עם קל 1/2 הסימנים.שלנו גם כבל אופטי מציע 1 Gb ethernet במהירות של עד 275 מטרים ב-850nm.זה הגודל של הגרעין הפנימי של פיבר תיקון כבל. 1 G Ethernet מרחק מקסימלי : 275 מטרים ב-850nm.פילינג קל וקל ריתוך לעשות את זה מושלם עבור רווחים איפה ההדוקות היא חובה.קטן LC מחבר לוקח חצי גודל מסורתי SC סנט סיבים המחברים.בעוד מרבית רוחב הפס נשאר ב-200 MHz ב-850 כדי 1300nm.כל כבל הוא 100% אופטית נבדק ונבדק על אובדן הכנסה לפני שאתה מקבל את זה.5/125 רשת הסיבים הכבלים עשוי להיות בשימוש סיבים ערוצים, סיבים אופטיים הנתב, מסחרי למטרות חינוכיות, רשתות WAN, fast ethernet ו-gigabit ethernet יישומים.יש הגון מספיק כוח כדי להגן על ה-internals של OM1 ל Lc Lc סיבים תיקון הכבלים.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה