0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
כובע אחסון על כובעי בייסבול כובע - ארגונית עם התחתון אניה ואבק הוכחה עיצוב, אחסון ארגונית מחזיק עד 25 כובעים לנשים וגברים (אפור)

כובע אחסון על כובעי בייסבול כובע - ארגונית עם התחתון אניה ואבק הוכחה עיצוב, אחסון ארגונית מחזיק עד 25 כובעים לנשים וגברים

ILS 26.98
טובה זמינה

כמות

בד פוליאסטר. 【קיבולת גדולה】זה כובע בייסבול החזק הוא גדול מספיק (21" L x 9.4 " W x 8.6 H) כדי לארגן עד 15 או 25 כובעי בייסבול או snapback כובעי לשמור את הכובעים הורה. 【מובנה כרית】את הכובע ארגונית מובנית כרית קל לאחסון, כך שהכובע לא מעוותות בקלות ושומר על המראה המקורי של הכובע, בלי ללחוץ.יש לו גם התחתון אניה כדי למנוע נפול קצת. 【בד עמיד】את הכובע ארגונית הוא עשה עם בד פוליאסטר עמידותו,אשר ברור PVC חלון להקל רואה, שעושה הרבה יותר קל לאסוף אותם. 【DUSTPROOF ציפר עיצוב】רוכסן סגירה ממשיך כובעים או דברים אחרים מן האבק.גם שמירה על האהוב שלך, כובעים להישאר טוב ומאורגן. 【תכליתי תכונה】כובע בייסבול אחסון עבור כיפות הם לא רק על כובעי בייסבול, snapback כובעי זה גם על דיסקים, בגדים, צעצועים, ועוד, דרך נהדרת להשאיר להן אבק חופשית ומסודרת.SINKIY כובע שקית אחסון מחזיק עד 20 כובעים ולשמור האהוב ספורט קאפ נקי, מאורגן, מוכן ללכת כאשר אתה צריך אחד.עמיד וברור שקית פלסטיק עושה את זה קל למצוא את המושלם כובע לכל אירוע במהירות תוך הגנה על כובעים מפני אבק ולחות באוויר.רוכסן סגירה מספק גישה מהירה וקלה כדי לבחור כובע ללבוש להחזיר את זה כדי לשמור עליה בסוף היום.שחור ניילון ידיות לעשות את זה קל לתפוס וללכת.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה