0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
DOTSOG איפור מברשת ניקוי מייבש מכונת ניקוי עמוק סופר-מהיר איפור מברשת לניקוי כלי עם 8 גומי אלסטי מחבר מתאים ביותר קוסמטיקה מברשות(ורוד)

DOTSOG איפור מברשת ניקוי מייבש מכונת ניקוי עמוק סופר-מהיר איפור מברשת לניקוי כלי עם 8 גומי אלסטי מחבר מתאים ביותר קוסמטיקה

ILS 28.48
טובה זמינה

כמות

האורווה רוטרי עם קטן רטט קל , נוח להחזיק ולהשתמש.שמים 1/3 מים וקצת איפור מברשת נוזל לתוך הקערה.כל פניות אנא פנה אלינו באופן חופשי.בחר את המתאים צווארונים להכניס את המברשת לתוך הטווח. בבקשה הרכבה ציר בחוזקה, זכות בחירה ומעט הדוקה שרוול סיליקון לפני השימוש.להדליק את טווה, לסובב את המברשת לניקוי 5-10.לסובב את המברשת כדי לייבש אותו כ-5-10.DOTSOG מברשת ניקוי יש גם הרבה קולרים : DOTSOG מברשת איפור מנקה להחזיק כל מברשת כמו ספין זה נקי, מבלי לדאוג כל הזמן משנים את הקולרים.ניקיון הקערה עשויה חומר premium, אשר עשה את זה עמיד, נוח כדי להיות שבור. אנא השתמש סוללה חדשה עבור כביסה טוב יותר להשתמש,שכן ההתנגדות של מברשת מעולה במים,אשר עשוי להשפיע על איפור מברשת ניקוי.עם מים צלולים ולנקות שוב.אלגנטי איכותי : חשמלי מברשת איפור נקי אלגנטי,באיכות גבוהה,נמוכה רטט design Electric איפור מברשת ניקוי : סוללה לא כלולה.מתאים ביותר בשוק מברשות : 8 גדלים שונים של גומי גמיש מחזיקי, מתאים 99% מברשות בשוק.כמו כן, הציר שמחזיק את הקולרים לצמיתות לצרף וכך לוודא כי אתה לא צריך לעצור ולחשוב מחדש לצרף את קולרים בזמן ניקוי בעיקרון את מברשת האיפור נשאר מחובר במהלך תהליך הניקוי ואינו עף.עמוק ניקוי ובריאות העור : להשיג 99% ניקיון, שמירה על העור שלך בריא ושמח מדי יום.צוות שירות הלקוחות שלנו אכפת ללקוח נחמד לקניות ניסיון. -8 בגדלים שונים כדי להתאים מברשות שונות, מתאים 98% מברשות האיפור בשוק. לטבול את המכחול בנוזל במשך 10.לבצע עדין על זיפי המברשת : בריא יותר, יפה יותר, העור על ידי חשמל איפור מברשת ניקוי.אחריות ותמיכה : 7*24 תמיכה מקוונת עומד על ידי, ללא סיכון 100% להבטיח כסף בחזרה, 1-שנה אחריות החלפה ולאחר זמן חיים תמיכה טכנית.שמים 1/3 מים וקצת איפור מברשת נוזל לתוך הקערה.הערה מבוא.פשוט ונוח : מטבל, ספין כדי לשטוף, ספין יבש, רק כמה צעדים ולאחר כמה דקות, חשמל מברשת איפור מנקה להשיג 98% ניקיון את מברשות האיפור שלך להיות ניקה ומוכן לשימוש, אשר ביסודיות לשפר את איפור הניסיון ובריאות העור. -משתמש המכשיר עמיד למים חומרים.להדליק את טווה, לסובב את המברשת לניקוי 5-10. -360 מעלות סיבוב 10000 סיבובים לדקה, אשר מסיר את כל הקרן, צבע סומק, אבקת בקלות, לשמור את המברשת שלך נקי והיגייני. לטבול את המכחול בנוזל במשך 10.מהיר, נקי וקל לשימוש : נקי ויבש המברשות שלך בתוך שניות.וגם קל לנקות את זה במידה רבה לפשט את החיים שלך.עם מים צלולים ולנקות שוב.DOTSOG מברשת איפור מנקה את היופי האולטימטיבי מתנה על כל הנשים או g.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה