0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
מעל הקרקע בריכות שחייה למבוגרים 12ft x 30 - חיצונית בריכת מתנפחת בריכות לילדים, בריכות על החצר האחורית - מתנפחים בריכת שחייה למבוגרים בריכה גדולה

מעל הקרקע בריכות שחייה למבוגרים 12ft x 30 - חיצונית בריכת מתנפחת בריכות לילדים, בריכות על החצר האחורית - מתנפחים בריכת

ILS 58.80
טובה זמינה

כמות

【גודל גדול】המשפחה מעל הקרקע בריכות מרווחות מספיק בשביל המשפחה נהנית ביחד, יכול למלא 1757 גל קיבולת המים, מתאים למשפחה 2 מבוגרים ו-3 ילדים ליהנות להתיז מסיבת בריכה.שלנו לפוצץ בריכה למבוגרים 12ft *30 ס " מ בגודל.זה הוא בחירה אידיאלית עבור משפחות ליהנות מים של הקיץ מסיבה בחצר האחורית שלהם. 【חומר PREMIUM】 שלנו בריכות שחייה מעל הקרקע הוא עשוי באיכות גבוהה להגנה על הסביבה חומר PVC.זה הגנת הסביבה ולא מזיקה חומר אשר יכול מספק שלמות מבנית.זה מדמיע עמיד ולא דוהה שעות נוספות כדי חשיפה לשמש.אתה יכול ליהנות למבוגרים בריכה מתנפחת עם המשפחה שלך על קרקע שטוחה של החצר בכל קיץ. 【למנוע נפילה】את piscinas פארא adultos זה פעמיים יותר עבה ביותר בשוק. 0.53 מ " מ עובי תחתית מתנפחת שלפוחית השתן בצורה יעילה חוסם את קר על הקרקע, הימנעות הירידה המהירה בטמפרטורת המים, ומונע את התינוק מנפילה תוך כדי שחייה או לשחק בתוך הבריכה גדולה. 【קל להתקנה】רק ליישר את האוויר משקע החשמל של משאבה חשמלית עם כניסת האוויר של בריכת השחייה וחבר.אחרי 2-3 דקות זה יהיה מנופח.ואז למלא אותו עם מים, מתנפחים לבריכה עבור מבוגרים יכול לשמש!. 【אינסופית כיף הקיץ】 : בריכת השחייה למשפחה יש באיכות גבוהה.אתה חייב להיות אחד בקיץ חם, אתה יכול להשתמש בו בכל קיץ!!!!!זה ultimates בריכות שחייה עבור האחורית נוחות עם התקנה מינימאלית!מעולה למשפחות עם ילדים צעירים.עם מתנפחים, בריכות שחייה יהיה לך כיף בלתי מוגבל!בוא לקנות את זה ולהשתמש עם המשפחות שלכם!.צבע : כחול.

מידע נוסף

גודל:
12ft x 30in
קיבולת:
1757 ליטר
תחזיק:
1-8 אנשים
מומלץ מפלס המים:
80%
לנפח ב-8 דקות על ידי משאבה חשמלית(לא כלול) :
להשתמש במסנן המשאבה(לא כלול) :
היתרון של מעל הקרקע בריכת שחייה:
משפחה כיף הקיץ כאן עם קל ונוח מהיר להגדיר בריכת שחייה למבוגרים ולילדים. נועד עם מתנפח הטבעת העליונה, הבריכה עולה כפי שהיא ממלאת עבור מהיר וקל להתקנה. :
נבנה עם עמיד PVC האחרון ולבצע את זה בריכות ילדים ייתן לך שעות אינסופיות של התזה זמן, ערך בלתי מנוצח. :
קיבולת גדולה:
12Ft x 30 מהיר להגדיר בריכות עם 1757 גל מים קיבולת קיץ חיצונית למבוגרים כיפי בריכה מתנפחת. להכיל עד 8 אנשים.
הבריכות שלנו עבור האחורית מבוגרים מתאים למשפחה עם 4 מבוגרים ו-3-5 ילדים משלך בריכה חיצונית בקיץ הזה וליהנות להתיז מסיבת בריכה בבית שלך!. :

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה